• تهران - میرداماد غربی- پلاک ۴۴۲
 • hi@tehrantranslator.com
 • شنبه تا پنج شنبه : 08:00 تا 20:00
Thumb
دارالترجمه تهران

دفتر ترجمه رسمی ۹۱۹ تهران

سامانه دارالترجمه رسمی تهران نخستین و تنها سامانه آنلاین ثبت و پیگیری سفارش های ترجمه رسمی کشور است که توسط تیم فنی سایت ترجمه آنلاین آرتمیس راه اندازی شده است. مراحل کاری تیم ترجمه رسمی تهران بسیار کوتاه و ساده است.

 • 10
  +
  حضور سابقه فعالیت مستمر
 • 15
  +
  مجوز قانونی
چرا دارالترجمه تهران

کیفیت را که همه باید ارائه دهند، آینده ی شما برای ما مهم است

در کسب و کارهای امروز ، اگر کسی حرف از کیفیت میزند یعنی چیزی برای ارائه ندارد. زیرا کیفیت زیربنای هر خدمت و سرویسی است. پس باید برای دریافت خدمات دنبال چیز دیگری باشید. چیزی که برای شما( کاربر ) ارزش افزوده داشته باشد. دارالترجمه تهران مزیت های زیادی برای شما ایجاد می کند که مهمترینش آینده ی شما است. شما برای آینده ی خود به دنبال ترجمه ی مدارک هستید و این مهم را باید به دارالترجمه ای بسپارید که برایش آینده ی شما مهم باشد 🙂

 • بررسی چندباره ی مدارک شما توسط افراد متخصص
 • تعهد مدیریت بر اجرای صحیح فرایندها و الزام به ساده بودن مراحل

اگر مشکل و یا سوالی دارید همین الان می توانید با مدیریت تماس بگیرید

۰۹۰۵۶۶۸۱۶۱۶

Thumb
Thumb
سوالات متداول

چرا دارالترجمه رسمی تهران را انتخاب کنم؟?

در شرایطی که تمامی صاحبان کسب و کار به سمت و سوی خدمات آنلاین حرکت می کنند و سعی در بالا بردن کیفیت خدمات به مشتریان خود را دارند ما نیز لازم دیده ایم که خدمات ترجمه را از سبک و سیاق قدیمی و اصطلاحآ میرزا نویسی به حیطه ی آنلاین بیاوریم تا از این طریق بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم.

از جمله مواردی که کاربران دارالترجمه ی آنلاین تهران را انتخاب می کنند:
پاسخگویی ۲۴ ساعته به مشتریان
ترجمه فوری
ارسال اسکن مدارک از طریق شبکه های اجتماعی برای دارالترجمه
پیک موتوری رایگان
خدمات کاملا غیر حضوری و تحت شبکه
تخفیف تا سقف ۱۵ درصد
اطلاع رسانی از تمامی مراحل ترجمه ی اسناد و مدارک از طریق پیامک

مدت زمان مورد نیاز برای ترجمه رسمی چقدر است؟?

با توجه به تعداد بالای مترجمین دارالترجمه و پیگیری و مدیریت ترجمه ها این زمان برای زبان انگلیسی بین ۱ تا ۲ روز کاری و در صورتی که نیاز به تاییدات دادگستری و امورخارجه داشته باشید بین ۲ تا ۳ روز کاری به زمان ترجمه اسناد و مدارک شما اضافه خواهد شد.

برای زبان های به غیر از انگلیسی این زمان بین ۴ تا ۱۵ روز کاری می باشد که با توجه به نیاز مشتریان در سریع ترین زمان ممکن روند ترجمه رسمی انجام خواهد شد.

هزینه ی ترجمه اسناد و مدارک رسمی چقدر است؟?

برای اطلاع از قیمت ترجمه مدارک که بر اساس نرخ نامه رسمی کانون مترجمین در سال ۱۴۰۰ تنظیم شده و آخرین بروزرسانی آن مربوط به سال ۱۴۰۰ است. شما با کلیک بر روی هر خدمت می توانید از جدیدترین تعرفه ها مطلع شوید